TG

Opis forum


#31 2009-11-27 22:20:24

Tomek D.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Informatyka

Tak tak... mimo wszystko jednak prawda jest taka ze to on ma przewage i jak my zaczniemy podskakiwac to wcale nie bedzie lepiej niz jest... co nie znaczy ze mi sie podoba to co sie dzieje teraz;p takze jak marta cos zalatwisz to masz u mnie kawe, a jak bedzie jeszcze gorzej to masz klapsa;p;p;p


ano i chcialem jeszcze dodac ze ja nie wiem co tam bylo wyswietlane na tej tablicy ostatnio bo robilem dalej to zadanie, wiec nei wiem czy to co wyslal to jest to samo czy cos innego... jesli cos innego to racja, bardzo chamsko z jego strony, jesli to samo to niestety nie wygramy... zreszta o czym tu gadac... jutro sie wszystko okaze, ja w kazdym razie wiem ze tego nie umiem (choc sie staralem;p) w ogole to sie zastanawialem zy w ramach strajku nie opusic tej informatyki... bo na angielskim lajt bedzie, caly dzien psuje ta informatyka zasrana..

Ostatnio edytowany przez Tomek D. (2009-11-27 22:30:42)

Offline

 

#32 2009-11-27 22:28:28

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Informatyka

te co przeslal byly na zajeciach. a jak nie pamietacie to trzeba bylo pisac notatki ehhehe. nie bronie go bo go nie lubie bo smierdzi.. ale taka prawda. te materialy byly na zajeciach

Offline

 

#33 2009-11-27 22:29:13

 marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Informatyka

spróbujemy! ja jestem dobrej myśli:))
Aniu materiały były tylko z pkt 6! ani słowa o "Przedstaw istotne cechy rysunku rastrowego i wektorowego oraz wybraną formę ich zapisu."forma zapisu wektorowego Topologiczny model danych wektorowych itd....

Ostatnio edytowany przez marta (2009-11-27 22:31:54)

Offline

 

#34 2009-11-27 22:34:00

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Informatyka

moze i tak. ale napewno nie powiesz ze on nie smierdzi

Offline

 

#35 2009-11-27 22:35:11

Tomek D.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Informatyka

a tak w ogole to chcialem jeszcze dodac ze jako ze zostalem wybrany jako 3ci z naszej klasowej 3ki, to chyba jestem skarbnikiem (    ), a wiec na jutro kazdy 100zl przynosi (kto chce moze wiecej)... NIE PRZYJMUJE SPRZECIWU!  to tak na poprawienie humoru;p

Offline

 

#36 2009-11-27 23:07:46

djdzem

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Informatyka

PO PIERWSZE TO NIE SA PYTANIA TYLKO MATERIALY DO NAUKI KTORE JA ZALATWILEM ZEBYSCIE SIE MIELI  Z CZEGO UCZYC BO NIE MACIE SCZEGOLOWYCH NOTATEK A CHYBA CHECIE ZALICZYC...... NASTEPNYM RAZEM NIC WAM NIE ZALATWIE I NIE PODAM NA FORUM TYLKO ZATRZYMAM DLA SIEBIE I SAM BEDE MIAL SIE Z CZEGO UCZYC....PO DRUGIE JAK NIBY MIAL WAM PODAC JAK NIE PRZEZEMNIE A JA PRZEZ FORUM...JESZCZE SIE POFATYGOWALEM I WYSLALEKM KAZDEMU NA EMILA....PO TRZECIE Z TEGO CO WIEM CHCIELISCIE OD NIEGO NOTATKI ALE WAM NIE DAL BO NIE NOTOWALISCIE A TERAZ SIE ZLITOWAL I MI PODAL BO POWIEDZIALEM ZE NIE MACIE DOKLADNYCH NOTATEK A KAZDY CHCIALBY ZALICZYC NA DOBRA OCENE....TRZEBA  BYLO NOTOWAC NA LEKCJI A NIE ROBICIE PROBLEMY ZE DOSTAJECIE MATERIALY (KTORYCH NIE POWINNISCIE DOSTAC) POZDRAWIAM


takie materialy podal mi Białkowski a co bylo na lekcji to niestety nie wiem bo mnie wtedy nie bylo....sprawdzian jest przeciez tylko z materialow przedstawionych na lekcji....... z drugiego tematu mozecie sie dowiedzic cos na temat rastru o ktorym byla mowa w temacie pierwszym a nie bylo dokladnie wyjasnione.....

Offline

 

#37 2009-11-27 23:16:43

 marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Informatyka

Właśnie chodzi o to że ja bardzo skrupulatnie notowałam wszystko co było wyświetlone!

Offline

 

#38 2009-11-27 23:18:28

Tomek D.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Informatyka

Dobra dobra, Panie i Panowie... Po pierwsze nie kazdy olal notowanie z lenistwa... ja osobiscie robilem np ta prace bo jestem daleko w tyle, a co robili inni to nie wiem i nie ma co sie o to klocic bo to bez sensu... i my mamy racje i on ma racje. i to tyle... jak juz mowilem nei wiem co wyswietlil wtedy do notowania, jesli to samo co teraz dostalismy to ok, jesli nie, to i tak nie wiemy co bedzie na tym sprawdzianie... moze tak jak djdzem mowi dal taki material, a na spr bedzie to co mowil ze bedzie... takze nie ma co szalec, trzeba poczekac do jutra... I zebyscie nie mysleli ze go bronie, bo tez go zbytnio nie lubie... i prawda jest tez taka ze on sam nie wie czego chce i sie mota w tym co robi... i to tyle na ten temat...

Offline

 

#39 2009-11-27 23:22:43

djdzem

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Informatyka

skoro tak to pogadaj z nim i uswiadom go czego nie przedstawil na zajeciech....mnie w to nie mieszajcie bo chcialem wam isc na reke.........w kazdym badz razie nie wytykaj mu ze podal notatki dzien przed ON WCALE NIE MIAL TAKIEGO OBOWIAZKU ...POSZEDL NA REKE TYM KTORZY NIE NOTOWALI a Ty chciesz go oskarzac!!!!!! zastanow sie dziewczyno co piszesz....zreszta bez wzgledu na to czy bym wam to wyslal czy nie to i tak by bylo to samo na sprawdzianie....WIECEJ NIC NIE ZALATWIAM podziekujcie Marcie...


afere zacznij Marto robic jak uslyszysz pytania na sprawdzianie....

Offline

 

#40 2009-11-27 23:28:34

Tomek D.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Informatyka

ejze ejze... kurde ludzie, jeszcze zesmy porzadnie sie nie zgrali a juz jakies klotnie... po co to? napiszmy sprawdzian i tyle... a marta i djdzem buzi na zgode sobie dac;p fajnie ze dales notatki, ja ogolnie na tym skorzystalem, bo notatek nie mialem wcale. A marta tez rozumiem ze sie zbulwersowala troche, ale nie ma co wariowac, napewno dostaniesz 5;p

Offline

 

#41 2009-12-18 17:55:57

Anula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Informatyka

no wiec mam wielka prosbe do kolegow i kolezanek bo Ania jak przystalo na Anie wyjechala ale zapomniala zabrac ze soba mapki ktora dostalismy od Naszego Pana z informatyki by wykonac mape w c-geo gdyby byl tak ktos uprzejmy i zeskanowal swoje mapy i dal to na forum lub na mojego maila bylabym niezmiernie wdzieczna i tez proponuje poniewaz pewnie bede miala problemy z wykonaniem niektorych szczegolow, wspolprace... ale naprawde przeslijcie mi mapki. bo niedosyc ze jestem wsciekla jak osa. to jeszcze bede czas marnowac, zamiast to robic.... dziekuje wielkie i prosze o szybo odp. to  moj mail jakby co : anna_gab_m@wp.pl

Offline

 

#42 2009-12-19 16:04:35

djdzem

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Informatyka

jak znajde swoja to ci w najwczesniej w poniedziałek wysle...... w kazdym badz razie przypomnij mi smsem w poniedzialek wieczorem

Offline

 

#43 2010-01-06 18:56:24

Tomek D.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Informatyka

jakas kupa mi tu wyszla z ta mapa co mialismy zrobic chcialem zrobic i jak robie wciecia to mi jakies bledy wyskakuja i gowno sie z tym da zrobic obym dostal za to chociaz 2;p bo jak to zobaczy to smiech na sali;p a jak pozostali? zrobione macie?

Offline

 

#44 2010-01-06 19:50:13

 marta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Informatyka

ja jeszcze nie drukowałam.
Przesłałm mu ta moją pracę ale chyba jeszcze nie otworzył bo nie dostałam potwierdzenia odbioru... myslałam, że napisze uwagi co by poprawidz (mówił bynajmniej tak na zajęciach)a tu kicha...
a tak poza tym to wyskakuje mi jakis error i nic nie moge zrobić- ani wejsci w obliczenia, ani cos zmienić- nie mam pojęcia co się mogło stać:(

Offline

 

#45 2010-01-06 20:13:22

Tomek D.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Informatyka

no wiec wlasnei mi tez cos wyskakuje, a nie mialem jeszcze zrobione wszystko i chcialem dorobic a tu dupa, wiec zrobilem print screena i wydrukuje i mu pokaze i niech sobie sam rozmysla co to jest bo ja nie mam pojecia...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nslf2.pun.pl www.h2o-world.pun.pl www.ladygaga.pun.pl www.channeldisney.pun.pl www.nc10.pun.pl